Yabelana ku
BBC Music Bbc Music
Subscribers
1,820,000
ukubukwa Isiqophi
903,557,917
count Isiqophi
4108
Isigaba
-YouTube kusukela
2009
Yabelana it, uma uthanda it

BBC Music Youtube izibalo isiteshi

BBC Music
Subscribers
1,820,000
ukubukwa Isiqophi
903,557,917
count Isiqophi
4108
Amaholo okucatshangelwa e ezinsukwini ezingama 30 ezidlule
$ 15.9K - $ 95.5K
12,069
izinsuku zokugcina 7
Subscribers
51,725
izinsuku zokugcina 30
110,000
izinsuku zokugcina 90
9,905,917
izinsuku zokugcina 7
ukubukwa Isiqophi
42,453,930
izinsuku zokugcina 30
81,276,407
izinsuku zokugcina 90
Usuku ukubukwa Isiqophi Amaholo okucatshangelwa
04.07.2020 Sat +41,038,799 $ 15.4K - $ 92.3K
05.06.2020 Fri +30,515,534 $ 11.4K - $ 68.7K
13.05.2020 Wed +8,587,230 $ 3.22K - $ 19.3K
06.05.2020 Wed +1,134,844 $ 425 - $ 2.55K
05.05.2020 Tue +71,674,355 $ 26.9K - $ 161K
03.03.2020 Tue +691,876 $ 259 - $ 1.56K
02.03.2020 Mon +812,053 $ 304 - $ 1.83K
01.03.2020 Sun +948,310 $ 355 - $ 2.13K
29.02.2020 Sat +879,914 $ 329 - $ 1.98K
28.02.2020 Fri +724,240 $ 271 - $ 1.63K
27.02.2020 Thu +4,363,439 $ 1.64K - $ 9.82K
21.02.2020 Fri +612,729 $ 229 - $ 1.38K
20.02.2020 Thu +761,090 $ 285 - $ 1.71K
19.02.2020 Wed +702,033 $ 263 - $ 1.58K