Yabelana ku
Bruno Mars Bruno Mars
Subscribers
35,100,000
ukubukwa Isiqophi
17,139,963,399
count Isiqophi
97
Izwe
Isigaba
-YouTube kusukela
2006
Yabelana it, uma uthanda it

Bruno Mars Youtube izibalo isiteshi

Bruno Mars
Subscribers
35,100,000
ukubukwa Isiqophi
17,139,963,399
count Isiqophi
97
Amaholo okucatshangelwa e ezinsukwini ezingama 30 ezidlule
$ 64.7K - $ 388K
100,000
izinsuku zokugcina 7
Subscribers
200,000
izinsuku zokugcina 30
600,000
izinsuku zokugcina 90
23,248,987
izinsuku zokugcina 7
ukubukwa Isiqophi
172,470,870
izinsuku zokugcina 30
552,891,851
izinsuku zokugcina 90
Usuku ukubukwa Isiqophi Amaholo okucatshangelwa
25.06.2022 Sat +23,248,987 $ 8.72K - $ 52.3K
22.06.2022 Wed +22,147,544 $ 8.31K - $ 49.8K
19.06.2022 Sun +18,512,888 $ 6.94K - $ 41.7K
16.06.2022 Thu +33,634,344 $ 12.6K - $ 75.7K
10.06.2022 Fri +20,435,872 $ 7.66K - $ 46K
07.06.2022 Tue +27,569,711 $ 10.3K - $ 62K
02.06.2022 Thu +26,921,524 $ 10.1K - $ 60.6K
29.05.2022 Sun +19,678,170 $ 7.38K - $ 44.3K
26.05.2022 Thu +61,529,596 $ 23.1K - $ 138K
15.05.2022 Sun +30,511,471 $ 11.4K - $ 68.7K
11.05.2022 Wed +149,314,002 $ 56K - $ 336K
19.04.2022 Tue +20,988,587 $ 7.87K - $ 47.2K
16.04.2022 Sat +20,129,527 $ 7.55K - $ 45.3K
13.04.2022 Wed +31,929,295 $ 12K - $ 71.8K