Yabelana ku
England England
Subscribers
1,770,000
ukubukwa Isiqophi
586,776,163
count Isiqophi
4892
Isigaba
-YouTube kusukela
2006
Yabelana it, uma uthanda it

England Youtube izibalo isiteshi

England
Subscribers
1,770,000
ukubukwa Isiqophi
586,776,163
count Isiqophi
4892
Amaholo okucatshangelwa e ezinsukwini ezingama 30 ezidlule
$ 3.57K - $ 21.4K
11,667
izinsuku zokugcina 7
Subscribers
40,000
izinsuku zokugcina 30
160,000
izinsuku zokugcina 90
2,990,061
izinsuku zokugcina 7
ukubukwa Isiqophi
9,519,756
izinsuku zokugcina 30
33,511,827
izinsuku zokugcina 90
Usuku ukubukwa Isiqophi Amaholo okucatshangelwa
15.09.2021 Wed +2,562,909 $ 961 - $ 5.77K
09.09.2021 Thu +4,563,220 $ 1.71K - $ 10.3K
04.09.2021 Sat +2,393,627 $ 897 - $ 5.39K
26.08.2021 Thu +1,893,507 $ 710 - $ 4.26K
13.08.2021 Fri +1,290,586 $ 483 - $ 2.9K
04.08.2021 Wed +2,308,489 $ 865 - $ 5.19K
24.07.2021 Sat +5,261,387 $ 1.97K - $ 11.8K
14.07.2021 Wed +13,238,102 $ 4.96K - $ 29.8K
02.07.2021 Fri +6,643,396 $ 2.49K - $ 14.9K
23.06.2021 Wed +7,196,973 $ 2.7K - $ 16.2K
13.06.2021 Sun +6,779,442 $ 2.54K - $ 15.3K
04.06.2021 Fri +478,051 $ 179 - $ 1.08K
03.06.2021 Thu +981,237 $ 367 - $ 2.21K
02.06.2021 Wed +773,735 $ 290 - $ 1.74K