Yabelana ku
Nico Santos Nico Santos
Subscribers
324,000
ukubukwa Isiqophi
164,813,429
count Isiqophi
47
Isigaba
-YouTube kusukela
2011
Yabelana it, uma uthanda it

Nico Santos Youtube izibalo isiteshi

Nico Santos
Subscribers
324,000
ukubukwa Isiqophi
164,813,429
count Isiqophi
47
Amaholo okucatshangelwa e ezinsukwini ezingama 30 ezidlule
$ 509 - $ 3.06K
1,000
izinsuku zokugcina 7
Subscribers
2,000
izinsuku zokugcina 30
3,000
izinsuku zokugcina 90
178,814
izinsuku zokugcina 7
ukubukwa Isiqophi
1,358,990
izinsuku zokugcina 30
3,928,014
izinsuku zokugcina 90
Usuku ukubukwa Isiqophi Amaholo okucatshangelwa
26.06.2022 Sun +178,814 $ 67 - $ 402
22.06.2022 Wed +209,383 $ 78 - $ 471
19.06.2022 Sun +175,510 $ 65 - $ 394
16.06.2022 Thu +412,370 $ 154 - $ 927
11.06.2022 Sat +178,187 $ 66 - $ 400
07.06.2022 Tue +204,726 $ 76 - $ 460
03.06.2022 Fri +173,552 $ 65 - $ 390
29.05.2022 Sun +124,031 $ 46 - $ 279
26.05.2022 Thu +455,169 $ 170 - $ 1.02K
16.05.2022 Mon +235,882 $ 88 - $ 530
11.05.2022 Wed +206,928 $ 77 - $ 465
06.05.2022 Fri +724,275 $ 271 - $ 1.63K
18.04.2022 Mon +131,027 $ 49 - $ 294
15.04.2022 Fri +157,412 $ 59 - $ 354