Yabelana ku
PewDiePie Pew Die Pie
Subscribers
111,000,000
ukubukwa Isiqophi
28,394,073,414
count Isiqophi
4487
Isigaba
-YouTube kusukela
2010
Ubudala
32
Usuku lokuzalwa
24.10.1989
I-Zodiac
Scorpio
Yabelana it, uma uthanda it

PewDiePie Youtube izibalo isiteshi

PewDiePie
Subscribers
111,000,000
ukubukwa Isiqophi
28,394,073,414
count Isiqophi
4487
Amaholo okucatshangelwa e ezinsukwini ezingama 30 ezidlule
$ 19.7K - $ 118K
0
izinsuku zokugcina 7
Subscribers
0
izinsuku zokugcina 30
0
izinsuku zokugcina 90
3,448,086
izinsuku zokugcina 7
ukubukwa Isiqophi
52,615,607
izinsuku zokugcina 30
164,244,784
izinsuku zokugcina 90
Usuku ukubukwa Isiqophi Amaholo okucatshangelwa
23.06.2022 Thu +3,448,086 $ 1.29K - $ 7.76K
20.06.2022 Mon +4,071,840 $ 1.53K - $ 9.16K
17.06.2022 Fri +12,295,969 $ 4.61K - $ 27.7K
12.06.2022 Sun +3,631,426 $ 1.36K - $ 8.17K
10.06.2022 Fri +12,208,769 $ 4.58K - $ 27.5K
06.06.2022 Mon +5,526,416 $ 2.07K - $ 12.4K
02.06.2022 Thu +11,433,101 $ 4.29K - $ 25.7K
29.05.2022 Sun +13,188,786 $ 4.95K - $ 29.7K
23.05.2022 Mon +22,824,432 $ 8.56K - $ 51.4K
15.05.2022 Sun +7,237,936 $ 2.71K - $ 16.3K
11.05.2022 Wed +9,422,150 $ 3.53K - $ 21.2K
06.05.2022 Fri +28,004,870 $ 10.5K - $ 63K
18.04.2022 Mon +6,164,323 $ 2.31K - $ 13.9K
15.04.2022 Fri +5,299,092 $ 1.99K - $ 11.9K